Antalya Sohbet Odaları

117 0 admin
Sohbet 20 Ağustos 2021, Cuma

Merhaba değerli kullanıcılarımız bugün biraz türistlerin akın ettiği antalyamızdan bahsedelim, özellikler rusların gelip tatil yaptıgı bir turistlik bölgedir bizlerde antalya sohbet odaları kurarak herkese orayı tanıtmak ve değerlerini anlatmak istedik şimdi sizlere kısaca bahsedelim konuyu açmadan önce güzel şehrimizden bir resim atalım.

Atalya yaz aylarında akın akın denize gidilen bir şehrimiz güzel bir şehir olduğundan dolayı yerli ve yabancı turistler akın ederler.  Resmi açıklamalara göre 31 Aralık 2020 tarihi itibariyle bir önceki yıla göre %1,5 oranında artarak 2.548.308 olmuştur.  Coğrafi konum olarak Türkiye’nin güneyinde, merkezi Akdeniz kıyısında bulunan bir turzim alanıdır.  Antalya’nın kuzeyinde; Konya, Burdur, ısparta bulunmaktadır, batısında ise Muğlaya bağlı olan illet bulunmaktadır. Güneyi, Akdeniz ile çevrilmektedir.Türk Riviera’sı Antalya kıyılarının uzunluğu 630 km’yi bulur.

Bu güzel şehrimizin kendisi ve bazı ilçeleri için sitemizde sohbet sitesi kurduk bunlardan bazıları; Aksu sohbet,  Alanya sohbet, Manavgat Sohbet aslında tüm ilçeri için elimizden geleni yapmaktayız biz yaparken antalyalı arkadaşlarımızda gelip bu konuda bize destek çıkmaları ve şehirlerini daha iyi tanıtmalarını bekliyoruz. Antalya Sohbet Odaları Türkiye’nin en güzel ve nezih ortamıdır eminiz ki giren bir daha gelecek ve geldiğinde çıkmak istemeyecektir.

Antalya yazların sıcak ve nemli  geçtiği  kışların ise ılık geçtiği  bir bölge olduğundan dolayı eski yapım evlerde özellikle serin olmasını sağlamak için çalışma uygulanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir